Click aici »

Agent de vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
14-09-2019
Data actualizare
14-09-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti;
-SustinereaManager-ului in procesul de vanzare;
-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
- Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
- Promovarea si prezentarea serviciilor - produselor.

Cerinte

Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale;
Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou;
Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial;
Consecventa, ambitie si putere de munca;
Motivat, energic, cu abilitati de lucru intr-un mediu aflat in continua dezvoltare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Sansa de a avansa pe baza rezultat.elor proprii;
-Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 400 euro, in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);
-Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
-Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune;
-Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminari
Cafeaua de dimineata.